• +48 603 882 993
  • kontakt@gaj-bet.pl

Posadzki betonowe


Specjalizujemy się w wykonywaniu posadzek betonowych. Nasza oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, w których wymagana jest profesjonalna posadzka. Gładkie podłoże ma istotne znaczenie m.in. w magazynach, halach produkcyjnych i obiektach przemysłowych, w których odbywa się ruch transportowy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu wykonywane posadzki maszynowe są najwyższej jakości. Bez względu na dokładne przeznaczenie, tworzone przez nas powierzchnie są trwałe, odporne na uderzenia oraz ścierania, a także wytrzymałe. Nawet po długim czasie intensywnego eksploatowania wyglądaj estetycznie. 


Jastrych cementowy — podłoże wysokiej jakości

Jastrych cementowy jest materiałem na bazie cementu przeznaczonym do maszynowego lub ręcznego wykonywania posadzek oraz podkładów podłogowych. Znajduje zastosowanie w obiektach mieszkaniowych, użyteczności publicznej i przemysłowych, w zakresie odpowiadającym parametrom zaprawy. Jastrych cementowy można używać na zewnątrz budynków, np. na podjazdach, tarasach i balkonach. Wewnątrz budynków znajduje zastosowanie w suchych lub wilgotnych pomieszczeniach, jako posadzka lub podkład pod terakotę i różnego rodzaju wykładziny podłogowe, parkiet, panele, okładziny kamienne. Jastrych cementowy można wykorzystywać w pracach remontowych, modernizacyjnych oraz przy nowych realizacjach. Stosuje się go do wykonywania posadzek lub podkładów podłogowych w następujących układach: jako zespolony z istniejącym podłożem, na warstwie oddzielającej, pływający lub w systemach ogrzewania podłogowego.

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie posadzki maszynowej?

Nasze wszystkie posadzki maszynowe są zbrojone włóknem polipropylenowym, które zmniejsza ryzyko pęknięć. Standardowa posadzka ma 5 - 6 cm grubości. Istnieje możliwość wylania posadzki o większej grubości. Minimalna grubość to co najmniej 4 cm, gdyż wylanie posadzki cieńszej niesie z sobą ryzyko jej uszkodzenia. Grubość posadzki można regulować odpowiednim doborem styropianu, tak aby doprowadzić do wylewania posadzki 5-6 cm. Posadzka, zwana inaczej wylewką, szlichtą, jastrychem chroni izolację cieplną i przeciwwilgociową podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz pozwala wyrównać i wypoziomować podłoże do dalszych prac wykończeniowych. Może też służyć jako płyta grzejna, jeżeli umieści się w niej instalację ogrzewania podłogowego. Zalecana grubość na ogrzewaniu podłogowym wynosi 6 -6,5 cm.

Działamy w województwie zachodniopomorskim, a dokładnie na terenie takich miejscowości jak: Goleniów, Nowogard, Maszewo, Stargard, Chociwel, Stepnica oraz okolic. Samodzielnie wykonujemy pomiary oraz oferujemy pomoc w doborze materiałów i ich ilości. Możemy również wykonać samą usługę z materiałami powierzonymi lub z własnego materiału. Jeśli jesteś zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do telefonicznego i e-mailowego kontaktu lub skorzystania z formularza.  • Telefon:
    +48 603 882 993

  • Marszewo 60
    72-100 Goleniów

GAJ-BET Andrzej Gajda.