• +48 603 882 993
 • kontakt@gaj-bet.pl

Brukarstwo


Świadczymy usługi z zakresu brukarstwa. Od lat specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej oraz doradztwu i dystrybucji w zakresie wysokiej jakości materiałów, które ozdobią okolice Twojego domu! Realizujemy zadania w województwie zachodniopomorskim, a szczególnie na terenie Goleniowa, Nowogardu, Maszewa, Stargardu, Chociwlu, Stepnicy oraz okolic. Jeśli jesteś zainteresowany estetyczną i solidnie położoną kostką brukową, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz terminowe wykonanie zlecenia.

Kostka brukowa dla Twojego ogrodu

Popularny materiał, jakim jest kostka brukowa, to świetne rozwiązanie na praktyczne i przyjemne dla oka zagospodarowanie terenu przed domem lub w ogrodzie. Mozaika z kostki brukowej świetnie ozdobi także taras oraz schody. Bruk posiada wiele zalet: 

 • odporny na działanie pogody i użytkowanie
 • nie wymaga pielęgnacji
 • umożliwia stworzenie własnego, unikalnego wzoru
 • trwały materiał, który wygląda dobrze w każdym otoczeniu
 • stosunkowo tani i dostępny

Dobrze ułożona kostka brukowa wygląda bardzo estetycznie, zwłaszcza jeśli w okolicy posadzisz trawę lub ulubione kwiaty. Ważne jest jedynie to, by kostka brukowa wykonana była z dobrych materiałów, a jej umiejscowienie w terenie było precyzyjne i fachowe.

Najwyższa jakość na każdym etapie pracy

Nasza praca jest naszą wizytówką, dlatego bardzo dbamy nie tylko o jakość pozyskiwanych materiałów, ale i precyzję wykonania. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, którego nie ma nawet w najlepiej wyposażonym domu. Praca w terenie wymaga ciężkich sprzętów, między innymi koparki, wywrotki, czy ciężarówek transportowych, a także mnóstwa drobnych narzędzi, które są konieczne do precyzyjnego wykończenia każdej pracy budowlanej. Mamy wszystko, co potrzeba, włącznie z kadrą wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonają swoją pracę szybko i perfekcyjnie. Dzięki temu Ty zaoszczędzisz czas, siły i przede wszystkim nerwy!

Układanie kostki brukowej – jesteśmy Ci potrzebni!

Chcesz mieć piękny ogród? Zależy Ci, by nie potykać się o chodnik przed domem? Masz dzieci i nie chcesz, by wywróciły się na schodach? Skorzystaj z naszych usług! Precyzyjne ułożenie kostki brukowej wymaga przygotowania, umiejętności i profesjonalnego sprzętu. Przede wszystkim:

 • Najpierw należy zbadać grunt i obliczyć ile materiałów i jakich narzędzi potrzeba, by zainstalowana kostka brukowa pozostała w idealnym stanie przez długie lata.
 • Wierzchnia warstwa gruntu musi zostać usunięta, co na dużych powierzchniach robi się za pomocą koparki. Małe powierzchnie wymagają pracy ręcznej, ale nasi fachowcy wiedzą, jak zrobić to szybko i dokładnie.
 • Odkryta warstwa gruntu zostaje odpowiednio przygotowana za pomocą specjalnie dopasowanej podbudowy. Dopiero wtedy rozpoczynają się prace układania elementów bruku.
 • Kostki brukowej nie można układać na chybił trafił. To proces zaplanowany od początku do końca i bardzo ciężko dobrze wykonać to zadanie bez wiedzy i doświadczenia.
 • Ułożoną kostkę brukową trzeba odpowiednio wbić w teren, by była odporna na czynniki zewnętrzne, nie przemieszczała się i nie zapadała.
 • Proces kończy piaskowanie, czyli wypełnianie fug oraz wyrównywanie terenu wokół kostki, by efekt cieszył oczy i był trwały.

Liczymy się z Twoją opinią

Jesteśmy profesjonalistami, dla których zadowolenie klienta jest dodatkowym bonusem. Zarówno kostka brukowa, jak i inne elementy wymagające naszej pracy, są robione dla Ciebie. Nie bój się podzielić swoją opinią lub planami. Weźmiemy je pod uwagę i razem przedyskutujemy wszystkie możliwości. Dzięki naszym wozom transportowym możemy również zapewnić odpowiedni transport oraz pomóc w przenoszeniu wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych. Będziesz zadowolony z usług Gaj-Bet oraz z efektów naszej pracy! • Telefon:
  +48 603 882 993

 • Marszewo 60
  72-100 Goleniów

GAJ-BET Andrzej Gajda.